Karakalem Dersleri Potre Çizimi Çukurova

Tasarım

Thumbnail image 


Kursumuz sırasında hedef kitle belirlenmesinden, eskiz çalışmalarına kadar çeşitli aşamalar üzerinde durularak; yer yer bir ekip çalışması havası yaratılarak, gelecek planlamasında bireysel / takım çalışmalarına ayak uydurmaya yönelik bir esneklik kazandırılmaya çalışılacaktır.


Anadolu Sanat Merkezi Stilistlik Kursu eğitim içeriğinde Eskiz renklendirme, Desen oluşturma, Rötuşlama ve düzenleme, Renk Ayrımı ve spot renk kullanımı, Işık, gölge ve çizim teknikleri, Kumaş desenlerinin kıyafet modellerine yerleştirilmesi gibi konular bulunaktadır.


Aynı zamanda yaptığınız çizimleri Corel ve Illustrator programlarında da uygulayabilir hale gelecektir. Bu programlar ile Vektör çizim teknikleri, Desen Tasarımı ve desenin ölçülü olarak yerleştirilmesi, Boyama ve Dolgu Özellikleri, Ölçülü insan vücut çizimi ve kıyafet model çizimleri, T-Shirt model ve desen tasarımlarını öğreneceksiniz.


Tasarım programlarından Corel ile çizim yaparak CorelDraw’ da hazırlanmış ve kumaşa giydirilen tasarımları, ışık, gölgeler ve sunum amaçlı tüm düzenlemeleri de Photoshop programı kullanarak hazırlamayı öğreneceksiniz.


Güzel Sanatlar Moda Eğitimi, Güzel Moda Eğitimleri, Gelinlik Dikimleri, Gelinlik Tasarımı, Güzel Gelinlik Tasarımları ile ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image 

Adanada ki Tasarım Atölyeleri, Adanada ki Tasarımla İlgili Kurs Merkezleri, Adanada Reklam Tasarımı, Adanada Sanat Tasarımı, Adanada Tasarım Atölyeleri, Adanada Tasarım Fikirleri, adanada tasarım kursları, Adanada Tasarım Tasarımla İlgili Her Şeyi, Adanada Tasarımla İlgili Her Şey