Anadolu Güzel Sanatlarda Modelden Desen Çalışmaları Çukurova

Mimarlık Dersi

Thumbnail image 


Anadolu Sanat Merkezi Mimarlık Derslerine herkes katılım gösterilebilir.  Ders sonunda üniversitelerin yetenek sınavlarına girebilirler ve mimar olabilirler. Kurs sonunda sağlanacak faydalar aşağıdaki gibidir:


Üniversiteyi bitirdiğiniz halde iş bulmaya çalışırken yeterli tecrübeniz olmadığını düşünüyorasanız kursa katılım gösterebilirsiniz. Çünkü yaptığınız iş gerçekliği yansıtmadıkça ne yaparsanız yapın hep bir eksiklik olacaktır


İyi ışık bilgisi, Texture bilgisi, modelleme ve render bilgisi başarılı mimarlarda olması gereken bilgilerdir.


Müşterileriniz plan çiziminde anlamayabilir. Bu yüzden  mimarların en büyük sıkıntıları buradan başlar. Bu sıkıntıları yaşamamak ve daha büyük tecrübeler kazanmak için iyi bir kurs faydalı olacaktır.


3D’s Max İç ve dış mimarların sunum açısından hayat kurtaran bir programdır.


Mimarlık Eğitim Alanı, Mimarlıkla İlgili Eğitim Veren Kurumlar, Mimarlık Dersi Veren Öğretmenler, Mimarlık Dersi Veren Atölyeler ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image 

Adanada ki Mimarlık Stüdyosu, Adanada Mimari Çizim Atölyesi, Adanada Mimari Sanat Eğitimi, Adanada Mimarlık Dersi, Adanada Mimarlık Eğitim Alanı, adanada mimarlık eğitimi, Adanada Mimarlık Eğitimi Veren Kurumlar, Adanada Mimarlıkla İlgili Eğitim Veren Kurumlar